REGENERACE BYTOVÝCH A PRŮMYSLOVÝCH BUDOV

    Úvod Předmět činnosti Certifikáty Reference Dodavatelé Kontakty    
      Předmětem činnosti společnosti VAPEL plus, s.r.o.  jsou komlexní služby  v oblesti regenerací občanských a průmyslových budov.        
                                         

Společnost VAPEL plus,s.r.o. nabízí pro své zákazníky komplexní řešení v oblasti sanací, oprav a zateplení  bytových a průmyslových budov.

   
      FASÁDY:      
     

OKNA:

 

Zateplením fasády dochází k úspoře energií . Vzhledem k tomu, že v posledních letech dochází k pravidelnému ročnímu navyšování cen za teplo, jedná se o  výhodnou investici. Snižují se náklady na vytápění a zabraňuje se úniku tepla. Dojde k celkové ochraně pláště domu před jeho poškozováním působením povětrnostních vlivů. Včasnou rekonstrukcí se sníží náklady na budoucí opravy a zvyšuje se hodnota celého domu.  Výhodou zateplení je dosažení tepelné pohody a barevný vzhled fasády

   
      VSTUPNÍ PORTÁLY:      
      BALKONY A LODŽIE:      
      STŘECHY:      
      V rámci komplexnosti našich služeb zajišťujeme:      
         

Před samotným zahájením stavebních prací se provede fyzická prohlídka obvodového pláště ke zjištění skutečného stavu objektu, na základě kterého se navrhnou potřebná technická řešení.

   
           
      Součástí dodávky  je i komplexní  servis spočívající v zajištění projektové dokumentace, energetického  auditu,  průkazu  energetické  náročnosti budovy,  stavebního  povolení, odborného posudku  pro  ZÚ, žádosti  a podání žádostí  o dotace  NOVÁ ZELENÁ  ÚSPORÁM A PANEL 2013+. Při samotné realizaci společnost používá již několik let osvědčené, kvalitní sanační  materiály  a  kontaktní  zateplovací systémy. Výsledkem vývoje těchto KZS byla dosažena   vysoká   funkčnost,   efektivnost   ZS   a  trvanlivost  jednotlivých  materiálů. Samozřejmostí je proškolení našich pracovníků k používaným systémům.    
         
         
         
         
         
         
                                                                                 
       
                                                                                 

Vapelplus s.r.o. Všechna práva vyhrazena -  © 2003-2014 -design: amg124